Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

BOSTIK SL C330 TRAFIC 3 - SAVAIME IŠSILYGINANTIS MIŠINYS 25 KG. 1-10 MM

Prekės kodas:
17,16 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienos

Aprašymas

BOSTIK SL C330 TRAFIC 3

 
 
  • Lengvai maišomas ir paruošiamas
  • Išlyginimui ir glaistymui
  • Pumpuojamas
  • Sluoksnio storis nuo 1-10mm
  • Tinkamas grindiniam šildymui
 
TAIKYMO SRITIS
TRAFIC 3 - savaime išsilyginantis mišinys, skirtas betoninių ir kitų kietų, standžių (keraminių plytelių ir specialių gipso plokščių) pagrindų lyginimui ir glaistymui.
TRAFIC 3 tinkamas didelio intensyvumo, didelės statinės apkrovos zonoms. Pilamas 1-10mm storio sluoksniais vienu kartu.
Gali būti pilamas ant sukietėjusių, tvirtų, vandeniui atsparių klijų likučių (esančios akrilinių, neopreninių ir bituminių klijų plėvelės).
Tinkamas klijuoti medines ir parketo grindis, plastikines ir tekstilines dangas, linoleumą ir plyteles.
Netinkamas tiesioginiam dėvėjimui. Naudojimui patalpų viduje.
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
PARUOŠIMAS
Pagrindas turi būti tvirtas, tinkamo tempimo ir gniuždymo stiprio; be įtrūkimų, defektų ar cementinio pieno; švarus, nedulkėtas, neriebaluotas, be sandariklių ar kitų medžiagų, kurios sutrukdytų glaisto sukibimui su pagrindu.
Likutinės drėgmės kiekis betoniniuose pagrinduose neturi viršyti <3% ir <1% - anhidritiniuose pagrinduose klojant tekstilines dangas ir keramines plyteles, bei 0,5% - klojant plastikines dangas ir parketą.
Didelės kiaurymės turi būti užpildytos Bostik RENO QUICK.
TECHNINĖS SAVYKBĖS
Sudėtis
Sintetinių dervų modifikuoti cemento milteliai, mažai chromato
Spalva
ruda
Darbinė temperatūra
pageidautina +8°С - +25°С. Nemažiau +5°С ir nedaugiau +30°С
Maišymo santykis
6 l vandens 25 kg mišinio
Darbinis laikas/Tekėjimo laikas
20 min. esant +20°С,
Su labai geromis savaiminio išsilyginimo galimybėmis – 15 min.
Galima vaikščioti
Po 4-6 val.
Džiūvimo laikas klijuojant grindų dangas
Po 12-24 val. klijuojant kilimines dangas ir plyteles,
po 24-48 val. klijuojant plastikines dangas,
po 72 val. klijuojant parketą
Atsparumas ratukams
 Nuo 3 mm
Gniuždymo jėga
Po 28 dienų = 20 MPa
Nauji asfalto pagrindai turi būti nusmėliuoti.
Sukietėję, tvirti, vandenyje netirpūs klijų likučiai turi būti mechaniškai pašalinti. Minkšti, silpni klijų likučiai, išlyginamieji sluoksniai turi būti pilnai pašalinti.
Kitus pagrindus nugruntuokite specialiais gruntais.
GRINDINIS ŠYLDYMAS
Grindinio šildymo sistema turi atitikti esamus reikalavimus. Bet kuriuo, atveju laikykitės džiūvimo laiko. Išjunkite grindinį šildymą 48 val. iki klojimo darbų. Įjunkite po 48 val. palaipsniui didinant temperatūrą. Nepilkite mišinio, jei grindinis šildymas yra įjungtas.
ATSARGUMO PRIEMONĖS: prieš naudojant gruntą, atidžiai perskaitykite grunto duomenų lapą ir vadovaukitės pagrindo paruošimo rekomendacijomis. Prieš liejant kitą sluoksnį, leiskite gruntui išdžiūti. Visada leiskite gruntui ant anhidritini paviršių džiūti 24 val.
MIŠINIO NAUDOJIMAS
Įpilkite apie 6l švaraus vandens (vandens temperatūra +8°C - +20°C) į švarų kibirą. Įmaišykite mišinį į vandenį naudojant maišytuvą (<500rpm) iki vientisos masės be gumulų. Palikite mišinį 1 min., kad pagerintumėte tekėjimo savybes. Permaišykite dar 30 sek. Mišinį išpilkite per nurodytą darbinį laiką ir išlyginti dantyta plienine glaistykle. Plonai paskleiskite mišinį, kad užglaistytumėte poras, o toliau pilkite įprastu būdu iki reikiamo storio. Kitą MIPLASOL TRAFIC 3  sluoksnį geriausiai pilti kai pirmasis sluoksnis išdžiūna iki tinkamo vaikščioti, bet yra dar drėgnas. Jei jis yra sausas, nugruntuokite jį vandens pagrindo UNIDUR N gruntu. Jei pilami keli sluoksniai, viršutinis neturi viršyti apatinio storio.
MECHANINIS MIŠINIO PYLIMAS (PUMPAVIMAS)
MIPLASOL FIBRE gali būti maišomas ir liejamas naudojant pumpavimo įrenginį. Šiuo atveju vandens kiekis reguliuojamas pagal mišinio klampumą. Jis turi būti lygus klampumui, pasiekiamam standartiniu maišymu - 1 maišas 6l vandens (žiūrėkite technines instrukcijas vidaus patalpų plono sluoksnio grindų įrengimo sistemos). Kai MIPLASOL FIBER mišinys išmaišytas, pumpuokite jį ant pagrindo pageidaujamu sluoksniu (iki 10mm vienam vientisam sluoksniui).
Patarimas: jei sluoksnis storas naudokite adatinį volelį, kad pašalintumėte oro burbulus ir pagerintumėte galutinį paviršių.
Dėl papildomos informacijos kreipkitės į mūsų techninį departamentą.
Apsaugokite nuo per greito džiūvimo, pvz., dėl tiesioginių saulės spindulių, aukštos oro temperatūros, skersvėjo. Žema temperatūra ir prasta ventiliacija gali ženkliai prailginti džiūvimo laiką. Neklokite grindų dangų, jei mišinio sluoksnis neišdžiūvęs.
PASTABOS
Nenaudokite MIPLASOL TRAFIC 3:
  • Ant trapaus, minkšto, nuolat drėgno ar galinčio sudrėkti pagrindo,
  • Ant senų grindų dangų,
  • Ant metalinių paviršių,
  • Nepilkite papildomai vandens, kai mišinys pradėjo džiūti.
VALYMAS PO NAUDOJIMO
Įrankius valykite vandeniu, kol dar neišdžiūvęs mišinys.
IŠEIGA
Apie 1,5 kg 1mm sluoksnio storiui.
SAUGOJIMAS
9 mėn. uždaroje gamyklinėje pakuotėje sausoje patalpoje.
SVEIKATOS IR SAUGOS INFORMACIJA
SVARBU: Prieš bet kokį darbą su MIPLASOL TRAFIC 3 susipažinkite su produkto saugos duomenų lapu. Neįkvėpkite dulkių. Venkite kontakto su oda ir akimis, ypač maišant. Paruoštas šlapias mišinys yra stipriai šarminis, todėl gali sukelti rimtus akių pažeidimus ir odos alergines reakcijas. Daugiau informacijos rasite saugos duomenų lape www.quick-fds.com
Atlikimo rekomendacijos yra nustatomos taikant dažniausiai naudojamus standartus, kurių būtina laikytis. Tačiau, jei produktas naudojamas pirmą kartą ar yra specialios dangos, aplinkos ar patalpos charakteristikos, rekomenduojama atlikti išankstinius bandymus. Rekomenduojame laikytis atsargumo priemonių, išvardytų specifikacijose.
PAKAVIMAS
Kodas
Pakavimas
Kiekis paletėje
Barkodas
30603769
25 kg maišas
48
3549212469825
; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true; /* ]]> */