Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

KIILTO PU 1000 ECO POLIURETANO GRUNTAS

Prekės kodas:
66,59 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienos

Aprašymas

Kiilto PU 1000 ECO

„Kiilto PU 1000 ECO“ yra be tirpiklių, vieno komponento poliuretano gruntas, skirtas betono ir išlyginamųjų mišinių paviršiams, naudojant „Kiilto“ ne vandens pagrindo parketo klijus.

Specialios funkcijos
  • 100 % sausųjų dalelių
  • greitai džiūna / kietėja
  • tinka šildomoms grindims (vandens cirkuliacija)
Naudojimas

„Kiilto PU 1000 ECO“ yra be tirpiklių, nuo drėgmės kietėjantis vieno komponento gruntas skirtas betono ir išlyginamųjų mišinių paviršiams, naudojant „Kiilto“ ne vandens pagrindo parketo klijus.

Naudojimo instrukcijos

Pagrindas turi būti švarus, tvirtas, lygus ir sausas. Pašalinkite galimus cemento likučius ir kitus sukibimui kenkiančius nešvarumus. „KIILTO PU 1000 ECO“ ant paviršiaus tepkite plonu, tolygiu sluoksniu naudodami tirpikliui atsparią mentelę, volelį ar teptuką. Parketas gali būti klijuojamas ne anksčiau kaip po 2 valandų ir ne vėliau kaip per 24 valandas po gruntavimo (20 °C / 50 % RH). Sausomis sąlygomis gruntavimo laikas yra ilgesnis. Prieš atliekant parketo klijavimą, gruntas turi būti visiškai sukietėjęs. Gruntą galima skiesti „Kesto Ohenne 7“ skiedikliu nuo 0 iki 20 % . Norėdami padidinti sukibimą tarp grunto ir parketo klijų, galite užberti smėlio daleles (maks. apyt. 1 mm) ant šviežio grunto paviršiaus. Įrankius galima nuvalyti acetonu arba ksilenu.

Aplinka ir saugumas

Vengti šviežio gaminio tiesioginio sąlyčio su oda, naudoti apsaugines pirštines. Žr. medžiagos saugos duomenų lapą. Informacijos apie produkto ir pakuotės utilizavimą rasite adresu www.kiilto.lt.

Tankis/santykinis svoris

1,2 kg/l

Sandėliavimas

Laikyti vėsioje vietoje, ne žemesnėje temperatūroje nei +1 °C, tinkamai uždarytoje originalioje pakuotėje, maks. 1 metus. Po ilgo saugojimo prieš naudojant išmaišyti.

Pakuotės dydžiai

5 l (6 kg)

Rišiklio rūšis

Nuo drėgmės kietėjantis, vieno komponento PU

Grindų pagrindo drėgnumas

maks. 3,0 w-% arba 80 % RH

Naudojimo temperatūra

Nuo +10 iki 25 °C