Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

APIE MUS

UAB Grindininkai specializuojasi išskirtinai tik grindų dangos įrengimo darbuose. Įmonėje dirba tik profesionalūs grindų dangos įrengimo specialistai kurie patars kokią grindų dangą išsirinkti, kad ji tarnautų ilgai ir kokybiškai, atitiktų užsakovo lūkesčius.
Esame pasirengę išklausyti jūsų interjero viziją ir įgyvendinti grindų sprendimą iki smulkmenų. Naujus projektus pasitinkame smalsiai, nes kiekvieną iš jų išpildome individualiai. Kiekvienas klientas mums yra labai svarbus, visada stengiamės išlaikyti stiprų tarpusavio ryšį ir pasitikėjimą. Mes atveriame laisvę jūsų idėjoms. Jei jūs galite įsivaizduoti, mes tai galime įgyvendinti. Viena svarbiausių mūsų vertybių yra profesionalumas. Koncentruojamės į tas sritis, kuriose esame stipriausi.
Mums nėra didelio ar mažo kliento - kiekvienas užsakymas: komercinis objektas, biuras, privatus namas, ar butas -mums vienodai svarbus , kiekvieną užsakymą įvykdome kruopščiai, atsakingai ir laiku. 
UAB Grindininkai – mes įrengsime Jums grindų dangą !   

 


; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true; /* ]]> */