Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

BOSTIK PRIIMER 5075 GRUNTAS

Prekės kodas:
nuo 25,71 €

Aprašymas

PRIMER 5075
TECHNINIŲ DUOMENŲ LAPAS
 
PRODUKTO APRAŠYMAS
Vienkomponentis gruntas skirtas naudoti su Bostik PU Construction Jointing 2637, Silmax Building 2620 ir Multi Seal 2640 hermetikais. Padidina sukibimą su paviršiais. Grunto sluoksnis atsparus oro sąlygoms. Džiūna dėl drėgmės esančios ore. Gruntas chemiškai sulimpa su hermetiku.
TAIKYMO SRITIS
Naudojamas porėtų paviršių, tokių kaip betonas, plytos, akmuo, medis gruntavimui prieš tepant PU Construction Jointing 2637, Silmax Building 2620, Multi Seal 2640 hermetikus. Svarbu gruntu apdoroti aliejuotą medieną, pavyzdžiui, tikmedį. Gruntas gali būti naudojamas ant daugelio metalų ir plastikų. Prieš naudojant, išbandykite.
NAUDOJIMO INSTRUKCIJA
Paviršius turi būti sausas, švarus, nuriebalintas.
Tarpą tepkite teptuku kol prisotinsite paviršių. Jei paviršius labai įgeriantis – tepkite du kartus. Leiskite džiūti 30 min. arba kol paviršius bus sausas, bet ne ilgiau 4 val. (esant +23°C).
Dėmesio: Gruntas patamsėja veikiamas šviesos ir gali dažyti šviesius paviršius. Jei pakuotė pakartotinai atidaroma, grunto spalva gali tapti gelsva – tuomet grunto nebenaudokite.
SAUGUMO INFORMACIJA
Produktas labai degus ir gali būti kenksmingas. Produkto naudojimui reikalinga efektyvi ventiliacija arba A2 tipo kvėpavimo apsauga. Dėl detalesnės informacijos žiūrėkite saugos duomenų lapą.
TECHNINĖS SAVYBĖS
Konsistencija
Žemo klampumo
Džiuvimo sistema
Dėl oro drėgmės
Tankis
Apie 0,9
Kietos medžiagos
Apie 30%
Tirpiklis
Ksilenas, MEK
Skiedimas
Neskiedžiamas
Degumas
Nedegus
Pliūpsnio temperatūra
+1°C
Saugojimas
9 mėn. gamyklinėje pakuotėje
Spalva
Skaidri, gelsva
Išeiga
Apie 100 m siūlės/l