Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

BOSTIK AQUA BLOCKER - HIDROIZOLIACINĖ SISTEMA

Prekės kodas:
nuo 16,34 €
Pristatymo terminas: 1 - 5 dienos

Aprašymas

"BOSTIK AQUA BLOCKER" - HIDROIZOLIACINĖ SISTEMA

 
 

 AQUA BLOCKER

"Aqua Blocker" yra naujas sprendimas patalpų ir lauko hidroizoliacijai
PRODUKTO APRAŠYMAS
"Aqua Blocker" yra naujas sprendimas patalpų ir lauko hidroizoliacijai. Aqua Blocker yra SMP pagrindu pagamintas produktas, kuriame nėra tirpiklių ir bitumo. Po naudojimo greitai pasidaro izoliacija ir lankstus paviršius. Atitinka EC1 reikalavimus pagal EMICODE.
TAIKYMO SRITIS
"Aqua Blocker" yra skirtas naudoti vertikaliai. "Aqua Blocker" jungia tiek šaltus, tiek drėgnus paviršius. "Aqua Blocker" izoliuoja spragas, latakų nutekamieji latakai, balkonai, įtrūkimai aplink dūmtraukius, stogo langus, betoninius tvenkinius ir pamatus. Galima dengti teptuku arba ritinėliu.
DARBO INSTRUKCIJOS
PARUOŠIMAS: paviršius turi būti švarus, ilgaamžis ir be dulkių, nešvarumų, klijų likučių ir senų dažų. Paviršius turi būti lygus, kiek įmanoma, kraštai ir šiurkštys turi būti pašalinti. Elementų skylės ir pan. Prieš taikydami "Aqua Blocker", užpildykite tinkamu užpildu bent 24 valandas. "Aqua Blocker" jungiasi prie šaltų ir drėgnų paviršių, tačiau naudojimo metu neleidžiama stovėti vandenyje. NAUDOJIMAS: nenaudokite "Aqua Blocker", jei temperatūra yra žemesnė nei 5 ° C arba aukštesnė kaip + 35 ° C. "Aqua Blocker" yra paruoštas naudoti, išskyrus iš pakuotės. Taikyti 2 sluoksniais, kurių bendras storis - 2 mm. Leiskite kompozicijai išdžiūti maždaug 8 valandas tarp sluoksnių. Taikyti su ritiniu arba teptuku. Orientacinis suvartojimas:
1,5 kg / mm storio. "Aqua Blocker" gali būti naudojamas su šepetėliais kampams ir smulkiems remontui. Siekiant išvengti izoliacinio sluoksnio pažeidimo, kai kuriais atvejais kompozicija turi būti mechaniškai apsaugota nuo išorinių sukrėtimų. "ROOF REPAIR Aqua Blocker" gali naudoti beveik visas stogo dangas, pvz., Bitumo stogą, dėvėti PVC stogą, betoną ir medieną. Paviršius turi būti tvirtas, sausas ir neatskirtas. Prieš pradedant darbą, reikia patikrinti bitumo / EPDM medžiagą. Reikia 2 mm storio sluoksnio. Dėl bitumo paviršiaus "Aqua Blocker" gali pakeisti spalvą, tačiau ji nesumažina techninių savybių. Burbulai gali susidaryti per šlapius paviršius. Esant nepakankamam sluoksnio storiui gali išsivystyti įtrūkimai. Minkštinančių medžiagų migracija iš paviršiaus laikui bėgant gali paveikti "Aqua Blocker" savybes. "Aqua Blocker" padengtus paviršius galima naudoti tik techninės priežiūros tikslais. "Aqua Blocker" nėra tinkamas naudoti kaip bituminis stogų klijavimas. VAKARAI Prieš naudojant "Aqua Blocker", nutekėjimas turi būti išvalytas. Pvz., Išvalykite rūdžių sluoksnius. Atskirais paviršiais neturi būti stovinčio vandens. Taikyti Aqua Blocker su teptuku. "Aqua Blocker" naudojimas sukuria greitą vandens nepraleidžiamumą. BETONO BATERIJŲ IZOLIACIJA: ant izoliuotų paviršių neturi būti stagnacijos vandens. Būtina išimti laisvą medžiagą ir išvalyti esamas skyles. Pakeltas kiek įmanoma. Tada naudokite Aqua Blocker tinkamais įrankiais. PAGRINDINĖ ISOLAVIMAS: Pagrindai turi būti švarūs, turi būti pašalintos birios medžiagos, dirvožemis ar panaši medžiaga. Geriausius rezultatus galima pasiekti, jei naudojami pagrindai yra sausi. Apply Aqua Blocker 2 sluoksniais, kurių storis mažiausiai 2 mm. Kad nebūtų pažeistas izoliacinis sluoksnis, kartais gali prireikti jį mechaniškai apsaugoti. "Aqua Blocker" papildo esamas drenažo sistemas aplink pastatus ir konstrukcijas.
SAUGUMAS
Pagal galiojančius teisės aktus gaminio sudedamosios dalys nėra klasifikuojamos kaip pavojingos sveikatai ar degios. Daugiau informacijos pateikiama saugos duomenų lape.
TECHNINIAI PARAMETRAI
Savybės prieš pateikimą
Medžiagos rūšis
Vandens sandariklis
Klijai
SMP Polimeras
Tirpiklis
Ne
Spalva
Pilka
Tankis
1,5 kg / l
Naudojimo būdas
Teptuku arba voleliu
Naudojimo sąlygos
Galima naudoti esant + 5 ° C iki + 35 ° C temperatūrai. Kompozicijos temperatūra turi būti nuo + 15 ° C iki + 25 ° C.
Laiko nustatymas
24 val
Valiklis
Mineralinis terpentinas arba mechaniškai su tinkamu įranki
Naudok
1,5 kg / m2 storio mm
Tinkamas sluoksnio storis
2 mm kartu su dviem smūgiais
Išsiplėtimas įtrūkimų metu
Apt. 500%
Darbo laikas
Maždaug 30 minučių + 23 ° C temperatūroje ir 50% oro drėgmės
Degumas
Sudėtis nėra degi
Sandėliavimas:
9 mėnesius esant temperatūrai nuo + 10 ° C iki + 20 ° C. Laikykitės salos
Savybės po paraiškos
Tvirtumas
Visiškas sukietėjimas ir mechaninis stabilumas po maždaug 7 dienų
Temperatūros tolerancija
Nuo -40 ° C iki + 80 ° C
Atsparumas vandeniui
Labai gerai
UV atsparumas
Labai gerai
Spalva
Pilka

 

www.youtube.com/watch

; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true; /* ]]> */